Filmid

Avafilm

TURBO KID

Turbo kid / Kanada, Uus-Meremaa, 2015
Rež: Anouk Whissell, François Simard, Yoann-Karl Whissell

19:00

N

Big Hall

Põhiprogramm

Maja aegade lõpus

La Casa del Fin de los Tiempos / Venezuela, 2013
Rež: Alejandro Hidalgo

20:15

R

Big Hall

Koduarest

Housebound / Uus-Meremaa, 2014
Rež: Gerard Johnstone

14:00

P

Big Hall

Laugas

The Pool / Holland, 2014
Rež: Chris W. Mitchell

16:15

R

Big Hall

Looduse rüpes

Backcountry / Kanada, 2014
Rež: Adam MacDonald

12:15

P

Big Hall

Külaline

The Guest / USA, 2014
Rež: Adam Wingard

19:30

L

Big Hall

Hingepüüdja

Doat Hon / Vietnam, 2014
Rež: Ham Tran

14:00

L

Big Hall

Kanal

The Canal / Iirimaa, 2014
Rež: Ivan Kavanagh

00:00

R

Big Hall

Soos

La Isla Minima / Hispaania, 2014
Rež: Alberto Rodríguez

16:00

L

Big Hall

Jään sinuga

Me quedo contigo / Mehhiko, 2014
Rež: Artemio Narro

22:00

R

Small Hall

Wyrmwood - Surnute tee

Wyrmwood / Austraalia, 2014
Rež: Kiah Roache-Turner

21:45

L

Big Hall

Pere- ja noortefilmid

Poiss kuldsete pükstega

Pojken med guldbyxorna / Rootsi, 2014
Rež: Ella Lemhagen

12:00

L

Big Hall

Raamatutüdruk

Bungaku Shoujo / Jaapan, 2010
Rež: Shunsuke Tada

14:00

R

Big Hall

Klammerduja

Clinger / USA, 2015
Rež: Michael Steves

14:00

N

Big Hall

Fookuses Cannon Groupi filmid

Electric Boogaloo: Metsik, rääkimata lugu Cannon Filmist

Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films / Austraalia, 2014
Rež: Mark Hartley

18:00

R

Big Hall

Õun

Apple / USA, 1980
Rež: Menahem Golan

22:00

R

Basement Hall

Viimane ameerika neitsi

The Last American Virgin / USA, 1982
Rež: Boaz Davidson

22:00

L

Basement Hall

Kadunud tapluses

Missing in Action / USA, 1984

23:45

R

Basement Hall

Veresport

The Bloodsport / USA, 1988
Rež: Newt Arnold

23:45

L

Basement Hall

Friikidele

Monteerija

The Editor / Kanada, 2014
Rež: Matthew Kennedy, Adam Brooks

00:00

L

Big Hall

Giuseppe teeb filmi

Giuseppe Makes a Movie / USA, 2014
Rež: Adam Rifkin

21:30

L

Small Hall

DANGER 5, 2. hooaeg, osad 1-4

DANGER 5, season 2, episode 1-4 / Austraalia, 2014
Rež: Dario Russo

20:00

R

Small Hall

Barbaarne Mehhiko

Mexico Barbaro / Mehhiko, 2014
Rež: Aarón Soto, Edgar Nito, Gigi Saúl Guerrero, Isaac Ezbán, Jorge Michel Grau, Lex Ortega, Laurette Flores, Ulises Guzmá

23:30

L

Small Hall

Saksa äng

German Angst / Saksamaa, 2015
Rež: Jörg Buttgereit, Andreas Marschall, Michal Kosakowski

00:00

R

Small Hall

DANGER 5, 2. hooaeg, osad 5-7

DANGER 5, season 2, episode 5-7 / Austraalia, 2014
Rež: Dario Russo

20:00

L

Small Hall

Méliès d’Argent lühifilmide konkurss

MÉLIÈS D'ARGENTI LÜHIFILMIDE VÕISTLUSPROGRAMM

MÉLIÈS D'ARGENTI LÜHIFILMIDE VÕISTLUSPROGRAMM / [],

18:00

R

Small Hall

Väikesed luupainajad – valik šokeerivaid ja hirmutavaid lühifilme

Väikesed luupainajad – valik šokeerivaid ja hirmutavaid lühifilme / [],

18:00

L

Small Hall

Eesti lühifilmid

Rauapuudus

Rauapuudus / Eesti, 2015
Rež: Sander Jahilo

18:00

L

Big Hall

The Most Beautiful Day

The Most Beautiful Day / Eesti, 2015
Rež: Einar Kuusk

18:00

L

Big Hall

Ekstreem-horror

Nacho Cerda Surma triloogia

Nacho Cerda’s Trilogy of Death / Hispaania, 1992
Rež: Nacho Cerda

22:15

R

Big Hall

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi