DANGER 5, 2. hooaeg, osad 1-4

DANGER 5, season 2, episode 1-4 / Austraalia, 2014
Rež: Dario Russo

Linastub

R
20:00

Kartmatu viisik on tagasi! 2013. aasta HÕFFil publikut naerutanud Austraalia teleseriaal „Danger 5“ on saanud järje, mis lubab sarnaselt esimesele hooajale olla üks tänavuse festivali suurimaid tõmbenumbreid.

Natse pilava paroodiasarja üks looja Dario Russo on Austraalias elav ja tegutsev filmimees, kelle soontes voolab nii läti, itaalia kui ka eesti verd. Kuulsaks sai mees oma 2007. aastal valminud lühifilmist fake-treileriga „Itaalia ämblikmees“, mis kogus kiiresti Youtube’is üle 4 miljoni klõpsu. Austraalia televisiooni tellimusel valminud teleseriaal „Danger 5“ (2011) oli aga kängururahva seas üks populaarsemaid teleprojekte, mis oli inspireeritud 1960ndate stilistikast.

Mullu jõulude ajal eetrisse lastud „Danger 5“ uus hooaeg tegi taas publikurekordeid ning pälvis ka mitu teleauhinda. Sisust niipalju, et esimesest hooajast meile tuttav viisik Jackson, Tucker, Ilsa, Claire ja Pierre saab taas kokku, et astuda vastu Hitleri maailmavallutusplaanidele. Seekord võitlevad meie kangelased maailma rahu eest 1980ndatest tuttavast neoonvärvides universumis, kus ei puudu ninjad, diskod, pitsad, dinosaurused ega lõpuballi kuningannad!

Cool vaatemäng garanteeritud seitsmes kastmes!
 

Treiler

Kestus 2h 55'
Keel inglise
Osatäitjad David Ashby, Elizabeth Hay, Sean-James Murphy
Stsenarist Dario Russo, David Ashby
Tootja Dinosaur
Auhinnad ja festivalid Austin
Programm Friikidele

R, 24.04.

20:00 - Small Hall

Kommentaarid

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi